1180

1 899 Kč s DPH

ks
GrowGo KIT 600w osvětlení, obsahující veškeré komponenty, potřebné pro rozsvícení. Více >>

Kompletní sada osvětlení 600w GrowGo KIT, složená z kvalitních komponentů za bezkonkurenční cenu. Tento komplet uspokojí potřeby jak začinajících pěstitelů, tak i profesionálů. Narozdíl od konkurenčních kompletů je tento dodáván včetně veškeré kabeláže, potřebné pro zprovoznění světla, a návodu na zapojení.

KIT obsahuje:

  • Elektromagnetický předřadník MARI 600w.
  • Výbojka SuperPlant HPS 600w.
  • Klasické Hammer stínidlo 50x40cm s V prolisem, včetně objímky.
  • Přívodní kabel (FLEXO) o délce 1,2m.
  • Kabel k propojení předřadníku s výbojkou o délce 2,5m.
  • Návod k sestavení.


Předřadník MARI 600w
Elektromagnetický předřadník pro použití s HPS i MH výbojkami. Jednotlivé komponenty předřadníku jsou namontovány odděleně, díky tomu nedochází k nežádoucímu přenosu tepla. Snadná montáž na stěnu či desku.

Výbojka SuperPlant HPS 600w
Vysokotlaká sodíková výbojka, vhodná především pro květ (teplota chromatičnosti 2100°K), ale lze ji použít v případě nutnosti i pro růst. U této výbojky je udáván světelný tok až 98 000lm, tedy 163lm/W. Unikátní konstrukce hořáku a jeho uchycení jsou známkou nejen pečlivého zpracování, ale i minimální poruchovosti. Tvar výbojky T46 (classic).

Hammer stínidlo 50x40cm s V prolisem
Klasické stínidlo, známé též pod názvy Oldschool nebo Hobby, vyrobené z materiálu hammered, který je schopen odrážet 90% světla a díky proklepávanému povrchu jej i dostatečně rozptýlit na osvětlovanou plochu. Toto stínidlo má přímo nad hořákem výbojky umístěn prolis ve tvaru písmene "V", který optimálně rozptyluje svetlo vyzařované lampou tak, aby byla plocha rovnoměrně osvětlena a nevznikal takzvaný "hotspot" pod lampu (místo, obvykle přímo pod lampou, které je oproti zbytku plochy enormně osvětleno).

Kabeláž
Aby byl náš KIT opravdu kompletní, dodáváme jej společně s přívodním kabelem (FLEXO) o délce 1,2m s přímou vidlicí k zapojení do síťě. Pro propojení předřadníku s výbojkou je přibalen třížílový kabel, dlouhý 2,5m. Propojovací kabel je tzv. licna, proto jsme jej na obou koncích opatřili "krimpy" (dutinky), které zajistí spolehlivé připojení do svorek předřadníku a objímky. K uzemnění jednotlivých komponentů slouží očka na koncích zemnících drátů, které snadno přišroubujete k reflektoru i předřadníku.

Dodáváno v kartonové krabici o rozměru 60x30x29cm.

Na tento produkt se nevztahují další slevy.

UPOZORNĚNÍ: Tento KIT obsahuje elektrická zařízení, která vyžadují odbornou montáž kvalifikovanou osobou, dle vyhlášky č. 50/1978 Sb. o bezpečnosti práce a odborné způsobilosti. Prodejce nenese odpovědnost za škodu na majetku či újmu na zdraví, způsobenou neodbornou instalací či manipulací s těmito zařízeními.

Kontaktujte nás!