1127

2 899 Kč s DPH

ks
Adjust A-Wing AVENGER Medium stínítko z materiálu MIRO 9, chráněného vrstvou "glass coat" - tenká vrstva skla. Odraz reflektoru 97%.Rozměry sestaveného stínidla: 55x58-72x20cm. Více >>

Adjust A-Wing AVENGER Medium je nejmodernější otevřený reflektor na současném trhu, který je oblíbený jak u začínajících pěstitelů, tak i profesionálů. Vyrobeno z kvalitního materiálu MIRO 9 s jemným kladívkováním pro maximální rozptyl světla a odrazem 97%. Povrch reflektoru je chráněn tenkou vrstvou skla, která zaručuje dlouhou životnost a vysokou odolnost materiálu.

Reflektor je dodáván včetně heat shieldu (Super Spreeder), který napomáhá lepšímu rozložení světla po osvětlované ploše. Tato rozptylka zároveň snižuje "hotspot" (místo s enormním osvětlením) pod výbojkou.

Pomocí lanek umístěných na každé straně reflektoru lze upravovat šířku reflektoru a tím i osvětlenou plochu. K rozložení světla slouží i výškově nastavitelná objímka. 

Balení obsahuje: 2ks A-wings křídel, sadu šroubů a lanka pro nastavení rozptylu, originální nastavitelnou objímku E40 Adjust A-wings, heat shield (Super Spreeder) a návody na sestavení.

Vhodný pro výbojky 400w a 600w.

Rozměry sestaveného stínidla: 55x58–72x20cm.

Kontaktujte nás!