P00484-2

599 Kč s DPH


ks
Boom Boom Spray je 100% organický biostimulant obsahující přírodní aminokyseliny, peptidy, glucidy (cukry) a minerály. Napomáhá překonávat stres, dodává rostlině dusík, čímž napomáhá fotosyntéze, stimuluje růst a vstřebávání minerálů. Více >>

Boom Boom Spray je 100% organický biostimulant obsahující přírodní aminokyseliny, peptidy, glucidy (cukry) a minerály. Pomáhá rostlinám překonávat stres způsobený extrémním chladem či horkem, nízkou úrovní osvětlení, dehydratací, nebo přelitím. Dodává rostlině větší množství dusíku, což má za následek lesklejší, tmavě zelené listy, a tím zlepšuje fotosyntézu. Zároveň stimuluje růst rostlin a vstřebávání minerálů. 
Boom Boom Spray je velmi rychle vstřebáván listy, zlepšení je vidět do několika hodin od aplikace. Lze jej použít se všemi značkami hnojiv, pro všechny druhy substrátů i hydroponii. Boom Boom Spray je zcela bezpečný pro rostliny, zvířata i lidi.


Dávkování:

5ml Boom Boom Spray smíchejte s 1 litrem vody. Pro indoor pěstování: takto připravený postřik aplikujte na rostliny ihned po rozvícení světel. Rostliny musí být zcela mokré na všech jejích částech. Pro outdoor pěstování: postřik aplikujte po ránu.

  • Mateční rostliny: použijte dva dny před řízkováním.
  • Řízky : použijte 2 dny po zakořenění.
  • Přesazení: aplikujte ihned po přesazení.
  • Zdravé rostliny: aplikujte jednou v období růstu, následně pak v prvním a druhém týdnu květu.
  • Rostliny po stresu: aplikujte na rostliny co nejdříve po vzniknutí stresu, pokud je potřeba, postřik opakujte ještě jednou za 5 dní.

Připravený roztok spotřebujte do šesti hodin od namíchání. Po použití postřikovač důkladně vypláchněte. 


Chemické složení a specifikace (udávané výrobcem): 

Organické látky 45%; organický dusík 5%; rostlinné peptidy a aminokyseliny 30%; glucidy (cukry) 10%.

Kontaktujte nás!