BC-000630025

329 Kč s DPH

Upřesněte výběr produktu

ks
CANNA Bio Terra Plus je substrát vyrobený z kvalitní bílé rašeliny a kokosových vláken, který je lehce předhnojen za pomoci organických hnojiv. Tento substrát je certifikován pro BIO pěstování a je 100% organický. Více >>

Rašelinový substrát Bio Terra Plus proslulé holandské značky CANNA obsahuje směs kvalitní bílé rašeliny, křemeliny, kokosového vlákna, kompostované kůry a organických přísad (kostní moučka, netopýří guano, organické stopové prvky) obsahujících veškeré potřebné živiny.

Tento substrát je cerifikován pro BIO pěstování (Control Union Certifications).


CANNA Bio Terra Plus je díky lehkému předhnojení vhodný pro předpěstování sadby i pro přesazování.

Pro substráty CANNA Bio Terra Plus je používána pouze bílá rašelina těžená řezáním, které oproti běžné levnější těžbe zachovává strukturu rašeliny a nedochází k jejímu lámání. Díky tomu dokáže takto těžená rašelina pojmout nejen 10-12x více vody, než je její hmotnost, ale i zachovat optimální poměr vzduchu. 

Křemelina neboli rozsivková zemina je sypká hornina skládající se z obrovského množství schránek mikroskopických řas, zvaných rozsivky - jednobuněčné vodní rostliny, které si vytvářely své křemičité schránky, které se během let ukládaly na dně vodních ploch, kde zkameněly a vytvořily hmotu, která se následně po těžbě mele do jemné moučky. Křemelina je přírodní a organický zdroj rostlinného křemíku. 

Složení: Bílá rašelina, křemelina, kokosové vlákno, kompostovaná kůra, organické přísady
Sušina (% z hmotnosti): >35%
Organická hmota: >75%
Hodnota EC: 0,8-1,2mS/cm
Hodnota pH: 5,5-6,1
Organické přísady: 5kg/m3
Objem: 25l a 50l 

pozn.: organické přísady - kostní moučka, netopýří guano, organické stopové prvky.

Kontaktujte nás!