GHF

P00569-5

380 Kč s DPH

Upřesněte výběr produktu

Na objednávku

ks
Navrženo speciálně pro vegetativní růstovou fázi u všech rostlin. BioGrow je nutné přimíchat do substrátu. Více >>

BioGrow je „all-in-one“ směs pečlivě vybraných přírodních surovin, speciálně vytvořená pro fázi vegetativního růstu rychle rostoucích rostlin. Jsou zde zastoupeny základní živiny pro lepší a rychlejší růst, které jsou pro rostlinu snadno dostupné a postupně se uvolňují po dobu 8 týdnů. Během vegetativního růstu vyžadují rostliny vyšší množství dusíku. Dusík pomáhá rostlinám vytvářet buňky, které poté dělí a násobí, což napomáhá rostlinám vytvářet listy a kořenový systém.

Dusík je považován za mobilní živinu uvnitř rostliny, což znamená, že může být transportován tam, kde je ho nejvíce potřeba. Tato mobilita je důvodem, proč se první známky deficitu dusíku projevují na starších listech. Rostlina vezme dostupný dusík ze starších buněk aby vytvořila buňky nové.

BioGrow je potřeba vmíchat do substrátu nebo aplikovat posypem na vrchní část substrátu. Lze jej použít v půdě, kokosu nebo podobných substrátech. Živiny jsou konstantně uvolňovány po dobu 8 týdnů. Pokud je růstová fáze kratší než 8 týdnů nebo je substrát předem předhnojen, dávkování může být sníženo. Použijte poloviční dávkování pro sazenice a mladé rostliny (2-3 týdny staré). Pokud je růstová fáze delší, je vyžadováno dohnojení (posypem na vrchní část substrátu).

Dávkování BioGrow:
Vegetativní růst: 3 – 5g na 1l substrátu
Mateční rostliny: 3 – 5g na 1l substrátu každé 2 měsíce (posypem na vrchní část substrátu)

Analýza složení

20%       (C)  Organický uhlík
     7%       (N)   Celkový dusík
     7%       (N)   Organický dusík
     2%  (P2O5)  Oxid fosforečný rozpustný ve vodě a neutrální citrát amonný
     4%   (K2O)  Oxid draselný rozpustný ve vodě
     8%  (CaO)  Oxid vápenatý
     4%  (MgO)  Oxid hořečnatý
     9%   (SO3)  Oxid sírový
   34%      -       Organická hmota z kostní moučky, sladové klíčky, rohovina, péřová moucka, vinassa, řepková moučka

Kontaktujte nás!