3111

8 399 Kč s DPH

ks
MaxQuarium je reverzní osmóza a deionizátor, dokáže přefiltrovat až 500l/den. Zachytí až 99% chloru a 100% všech solí a těžkých kovů a nečistoty do velikosti 5µm. Více >>

MaxQuarium je vysoce kvalitní systém reverzní osmózy a deionizátoru od firmy GrowMax Water, který dokáže přefiltrovat až 500l/den. Dokáže zachytit až 99% chloru a 100% všech solí a těžkých kovů a nečistoty (sedimenty, špínu, prach) do velikosti 5µm. Dále eliminuje dusičnany, dusitany, herbicidy, pesticidy, těkavé organické znečišťující látky (chemické kontaminanty, benzenové sloučeniny, toluen, olej, čistící prostředky, THM, PCB).

Takto přefiltrovaná a deionizovaná voda je zbavená všech těchto látek napomáhá stabilizovat pH, posiluje růst a celkový zdravý vývoj rostlin. Růst řas u této vody je minimální, údržba kvality vody je snadnější. Udržuje vhodné prostředí pro příznivé mikroorganismy, bakterie a plísně v kořenovém systému i pěstebním substrátu, kterým právě chlór škodí. Umožňuje 100% využití hnojiv. Pro opravdové biopěstitele je naprostou nutností.

MaxQuarium se skládá: přívodní hadička s konektorem na hadici, filtr na sedimenty, uhlíkový filtr ze zelených kokosů, membrána na reverzní osmózu, tlakoměr, deionizační filtr, výstupní hadička a kohout.


Parametry:

  • výkon: 500l/den
  • doporučený tlak vody: 2,75-5 bar
  • doporučená teplota vody: do 25°C
  • doporučená hodnota EC vody: do 1,1
Výměna jednotlivých částí (doporučeno výrobcem):
  • membrána: 6 měsíců - 2 roky (podle použití a vstupní hladiny EC)
  • filtr sedimentů: každých 6 měsíců
  • uhlíkový filtr: každých 11 000 litrů

Potřebujete-li zvýšit tlak vody, lze dokoupit sadu přídavného čerpadla. Systém neinstalujte tam, kde je vstupní tlak vody vyšší než 5,5bar. Používejte pouze vodu o správné teplotě, horká voda poškodí filtry a membránu. Chraňte přístroj před mrazem.


Kontaktujte nás!