2005-1

39 Kč s DPH

Upřesněte výběr produktu

ks
Mospilan 20 SP je nový způsob ochrany proti živočišným škůdcům.
 
Více >>

Mospilan 20 SP je systémově účinný ve vodě rozpustného prášku určený k hubení širokého spektra živočišných škůdců zejména mandelinky bramborové v bramborách, mšic včetně vlnatky krvavé a obaleče jablečného v jádrovinách, mšic na zelenině a mšic a molic v okrasných rostlinách a žravých škůdců v peckovinách.

Účinná látka
: acetamiprid, systémově vysoce účinný insekticid půsoí jako neurotoxikant, jako kontaktní a žaludeční jed ve velmi nízkých dávkách, má rychlé iniciační - počáteční - působení porostu a dlouhodobý reziduální vyrovnaný účinek proti všem vývojovým stádiím škůdců.

Ochranná lhůta: je v závislosti na druhu plodin.


Způsob aplikace a příprava aplikační kapaliny:

  • Odpovídající množství přípravku vlijte do nádrže aplikátoru naplněného do poloviny vodou a za stálého míchání dopňte na stanovený doporučený objem.
  • V případě přípravy tank-mixů nemíchat přípravek s extrémně kyselými nebo alkalickými přípravky. před mícháním je vzhledem k různým formulacím nutné ověřit jejich kompatibilitu.
  • Při přípravě TM směsí je zakázáno míchat koncentráty přípravků a tyto se do nádrže aplikátoru vpravují odděleně.

Doporučeno pro plodiny s informacema o OL: u brambor - mandelinka bramborová 7dní, jádroviny - mšice, vlnatka krvavá 28dní, jabloň - obaleč jablečný 14dní, okrasné rostliny - molice skleníková, mšice včetně mšice bavlníkové 3dny, okurka - mšice 3dny, rajče ve skleníku - mšice 3dny, paprika ve skleníku - mšice 3dny, peckoviny - štítenka zhoubná, třešeň, višeň - zobonosky - květopas peckový - vrtule třešňová, slivoň - zobonosky.

Kontaktujte nás!