2007

99 Kč s DPH

balen
Nissorun 10WP přípravek na ochranu rostlin. Specifický likvidátor svilušek.
V balení 2 x 3,5g
Více >>

Nissorun 10WP selektivní kontaktní akaricid ve formě dispergovatlného prášku, který se vyznačuje dlouhodobým specifickým účinkem na vajíčka, larvy a nymfy svilušek. zasažené svilušky kladou sterilní vajíčka, ze kterých se již nelíhne další generace. Přípravek se vyznačujesilným translaminačním účinkem, tzv.proniká velice rychle a hubí velice rychle uvedená vývojová stadia škůdce na horních a dolních stranách. Má dlouhodobý účinek v prostoru kdy je schopen udržet výskyt svilušky pod ekonomickým prahem škodlivosti. Nehubí dravé roztoče Phytoseidae, je proto velmi vhodný pro pužití v systému integrované ochrany.

Účinná látka: hexitiazon
Ochranná lhůta: jádroviny, peckoviny na svilušky 30dní, okrasné rostliny a okrasné dřeviny 1den, réva vinná 42 dní, u chmelu otáčivého není žádná ochranná lhůta a ošetřuje se před květem.


Rozsah a způsob použití: 

  • Chmel je doporučen pro první ošetření chmele, při prvním výskytu svilušky na spodních listech, z hlediska dlouhodobého reziduální účinnosti však nejpozději do počátku kvetení chmele.
  • Jádroviny, peckoviny nejefektivnější je ošetření na začátku líhnutí larev svilušek. Přípravek je použitelný s dravým roztočem Typhlodromus pyri.
  • Réva vinná nejefektivněji je ošetření na začátku líhnutí larev ze zimních vajíček. Přípravek je použitelný s dravým roztočem Typhodromus pyri.

Příprava aplikační kapaliny: odvážené množství přípravku se rozmíchá v pomocné nádobě s vodou na řídkou kaši, vlije se do nádrže aplikátoru předem naplněné do poloviny vodou a za stálého míchání se doplní vodou na stanovený objem.

Kontaktujte nás!