2008-1

79 Kč s DPH

Upřesněte výběr produktu

ks
Pirimor 50WG specialista proti mšicím.
 
Balení obsahuje 2 x 1,5g
Více >>

Pirimor 50WG postřikový insekticid ve formě ve vodě dispergovatelného granulátu na ochranu rostlin proti mšicím. Působí jako  dokytový, dýchací, a požerový jed. Proniká do listů, odkud je částečně transportován. Působí jako inhibitor cholinesterázy.


Účinná látka: pirimicarb, je selektivní systémový insekticid ze skupiny karbamátů hubící mšice jako dokytový, dýchací, a požerový jed. Proniká do listů, odkud je částečně transportován. Působí jako inhibitor cholinesterázy.
Ochranná lhůta: je různá od  1dne po 14dní, v závislosti na druhu plodiny. 

 

Doporučená aplikace:

  • Přípravek se aplikuje pozemně postřikem nebo rosením. 
  • Tento přípravek je zvlášť nebezpečný pro včely, lze aplikovat na po ukončení denního letu včel a to nejpozději do 23.hodiny.
  • Interval mezi aplikacemi je minimálně 7-10 dní. Přípravek je nutno aplikovat tak a za tokových podmínek, aby byl zcela vyloučen únik, a zasažení okolních porostů. Vyšší dávky vody se doporučují pro ošetření porostů vyšších, hustčích, respektive s velkou plochou zelené hmoty.

Příprava aplikační tekutiny:

Vyjměte opatrně z ochanného obaluvodorozpustný sáček. Pozor nesmíte porušit vnitřní vodorozpustný sáček, obsahující toxický prášek. Vodorozpustný sáček s toxickým přípravkem neotvírejte a ihned vložte neporušený do nádrže aplikačního zařízení naplněného do poloviny potřebného množství studenou vodou. Za občasného protřepání nechte rozpouštět minimálně 30 minut. Po dokonalým rozpuštění přípravku i sáčku doplňte nádrž postřikovače vodou na objem určený v tabulce návodu použití. Po zamíchání obsahemnádrže je aplikační kapalina připravena k použití.

Kontaktujte nás!