2010

269 Kč s DPH

ks
Samuraj vítěz v boji se škůdci rostlin. Hubí savý a žravý hmyz na zelenině, ovoci, a okrasných rostlinách. Více >>

Samuraj insekticid na bázi syntetického pyrethoidu ve formě stabilní suspenze kapsulí v kapalině k hubení savého a žravého hmyzu. v hrachu, bramboru, krmné řepě, jádrovinách, peckovinách révě vinné, jahodníku, brukvovité zelenině, rajčeti, okurce, paprice, česneku, okrasných rostlinách a lesních porostech.

Účinná látka: lambda - cyhalothrin
Ochranná lhůta: v závislosti na druhu plodiny 7 - 28dní.

Aplikace přípravku Samuraj: běžnými postřikovači nebo rosiči. V uzavřených prostorách je možné zmlžování. Přípravek je nutno zásadně aplikovat, a tak za takových podmínek, aby byl zcela vyloučen únik a zasžení okolních porostů.

Příprava aplikační kapaliny:

Odměřená dávka přípravku se vlje do nádrže aplikátoru předem naplněného do poloviny a za stálého míchání se doplní do požadovaného objemu. Při přípravě směsí je zakázáno mísit koncentráty, přípravky se vpravují do nádrže odděleně.


Účinnek: 

  • Usmrcuje hmyz jako dotykový a požerový jed. Působí zejména proti žravým škůdcům jako kontatktní jed s výraznou účinností. Dále má dobrou účinnost na savý hmyz. Pokud se přípravek použije na časnou jarní aplikaci, má výrazné vedlejší účinky na svilušky. Vyznačuje se rychlou účinností a dlouhým reziduálním působením.
  • Světlostabilní, což umožňuje jeho použití proti rozvlekle nastupujícím škůdcům. Dráždivé účinky vyvolávají neklid hmyzu a nutí skrytě žijící ke kontaktu s účinou látkou. 
Kontaktujte nás!