3113

2 999 Kč s DPH

ks
Vodní filtr Eco Grow je dvoustupňový filtrační systém vody, který dokáže přefiltrovat až 240l/h. Odstraňuje až 99% chloru a 90% nečistot větších jak 5 mikronů. Více >>

Vodní filtr Eco Grow je vysoce kvalitní dvoustupňový filtrační systém vody vyráběný firmou GrowMax Water, který dokáže přefiltrovat až 240l/h. Odstraňuje až 99% chloru, zoxidované herbicidy a pesticidy, chemické kontaminanty, benzenové sloučeniny, toluen, olej, čistící prostředky, THM, PCB. Rovněž zvládne odstranit 90% mechanických nečistot větších jak 5 mikronů.

Všechny systémy WaterMap GrowMax používají ekologicky šetrné kokosové uhlíkové filtry, které mají vynikající absorpční schopnosti. 

Voda zbavená všech těchto látek napomáhá stabilizovat pH, posiluje růst a celkový zdravý vývoj rostlin. Udržuje vhodné prostředí pro příznivé mikroorganismy, bakterie a plísně v kořenovém systému i pěstebním substrátu, kterým právě chlór škodí. Umožňuje 100% využití hnojiv. Pro opravdové biopěstitele je naprostou nutností.

Systém Eco Grow obsahuje: hlavní jednotka, vstupní trubky s konektorem k zahradní hadici, filtr na sedimenty, výstupní hadičky, kohout a uhlíkový filtr ze zelených kokosů, montážní konzole k uchycení na zeď.

Vodní filtr Eco Grow není určen ke snížení EC ve vodě. Ke snížení hodnoty EC vody je zapotřebí reverzní osmotické jednotky.


Parametry:

  • výkon: 240l/h
  • doporučený tlak vody: do 6 bar
Výměna jednotlivých částí (doporučeno výrobcem):
  • uhlíkový filtr: každých 11 000 litrů

Systém neinstalujte tam, kde je vstupní tlak vody vyšší než 6bar. Používejte pouze vodu o správné teplotě, horká voda poškodí filtry. Chraňte přístroj před mrazem.

Kontaktujte nás!